01 жовтня 2015

"Бібліопустощі"

29 вересня, напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, в нашій бібліотеці проводились "Бібліопустощі". До цього дня був підготовлен бібліоколаж  «Професія вічна – бібліотечна». На абонементі читачів чекали стильно, цікаво та креативно оформлені інсталяції з книжок. Кожний бажаючий міг зробити світлину на пам`ять у "книжковій печері"
У цей святковий день до нас завітали учасники клубу  "Таланти та прихильники" та поети літературної вітальні "Майстерність та натхнення". На зустріч з зими  з задоволенням прийшов відомий павлоградський бард Урсуляк Сергій Іванович, який вже 22 роки вегітаріанець,  і це його спосіб життя, його переконання! А потім, за великим проханням усіх присутніх, Сергій виконав пісні про Павлоград, про життя, про людей.  
Дуже шкода була розставатися з цією яскравою особистостю, але "Пустощі" продовжувалися! На  «Турнір кмітливих та веселих» завітали старшокласники з СШ №7 та №8. Дуже весело та дотепно відповідали підлітки на питання різноманітних конкурсів, формували товари у "Спеціалізованих магазинах ", сміялись та веселились. Відповісти допоможе Google!Журі було компетентним та відповідальним, гаряче обговорювали, хто стане переможцем, але перемогла справедливість!
Дуже цікаво та весело було всім у цей день у бібліотеці. І нам також!!!