03 лютого 2023

"Кроки до справжньої панянки". Виставка-порада

Яка дівчина не мріє стати в майбутньому справжньою леді, навчитися бути чемною, привабливою і приємною у спілкування з людьми? А починати над собою слід якомога раніше. Увазі маленьких леді представляємо виставку-пораду "Кроки до справжньої панянки". Книги представлені на виставці стануть першим кроком до успіху! 


Практикум з ораторської майстерності «Скажи, щоб тебе побачили»

2 лютого у Павлоградській Центральній міській бібліотеці ім. Ганни Світличної представниці Громадської організація міста Авдіївка "Сила ідей" провели практикум з ораторської майстерності «Скажи, щоб тебе побачили» для ВПО та представниць і представників приймаючих громад, який відвідали бібліотечні працівники нашої бібліотеки.
Навички ораторського мистецтва учасники заходу відпрацьовували на практиці із застосуванням різноманітних ігрових технік. 
Проєкт «Створення інтеграційного простору для переміщених ОГС та ВПО в громадах міста Павлоград, сіл Вербуватівка та Богуслав Павлоградського району Дніпропетровської області» реалізується ГО «Сила ідей», ГО «Точка доступу», ГО «Центр інноваційного розвитку «Персона», ГО «Діалог гласності» за сприяння Програми розвитку ООН та за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
#UNRPP UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Вічна класика