29 березня 2024

Інформ-хвилинка "Правила етикету-правила успіху"

 Сьогодні в бібліотеці відбулася інформ-хвилинка "Правила етикету-правила успіху". Діти ознайомилися з такими поняттями як: етикет і його походження; правила чемності й ввічливості, а також з формулами мовленнєвого етикету. Пограли в тест-гру в якій діти відповідали на питання стосовно етикету.
Разом до перемоги!

  Сьогодні волонтерам передали кришечки для виготовлення дронів. Разом до перемоги! Дякуємо нашим захисникам!Пізнавальний квест «Великий казковий бум»

 Одним з найвідоміших казкарів світу протягом багатьох поколінь залишається Ганс Крістіан Андерсен. Тому напередодні його дня народження,  щоб «зануритися» в чудовий світ незвичайних історій великого чарівника до бібліотеки на  пізнавальний квест «Великий казковий бум» завітали  учні 4-В класу гімназії №7 . За допомогою мультимедійної презентації  гімназисти  ознайомилися з цікавими фактами з життя  письменника та його казками. На «повітряній кульці» малеча мандрувала казковими зупинками та швидко виконувала завдання квесту, знайшовши головний скарб-книгу. Діти із задоволенням грали у рухливі ігри та отримали багато чудових вражень від зустрічі.