Презентуємо книгу Артура Сіренко "Нотатки відлюдника". Книга являє собою збірку новел, оповідань, повістей, есе, нарисів присвячених пошуку сенсу життя, ролі людини, особистості в історії, в цивілізації і у Всесвіті взагалі....
28 жовтня 2024
Психологічна гра "Емоції, настрій, почуття"
Проведена психологічна гра "Емоції, настрій, почуття" для майстринь клубу "Берегиня". Розмовляли о почуттях, емоціях та грали у ігри: "Дощ", "Правда чи ні", "Відгадай, що я роблю". Наприкінці заходу відбулася арт-терапія малювали малюнок "День-ніч", який символізує світлі і темні емоції. Всі отримали позитивний настрій і залишилися задоволеними .
Онлайн пазл - мандрівка "Дніпропетровщина - край неповторний!
Гора Калитва
Глиняна гора Калитва висотою 145 м розташована на правому березі річки Оріль на околиці селища Китайгород Царичанського району Дніпропетровської області і є заповідним урочищем з 1982 року.
Гора Калитва виникла в результаті танення льодовика і складається з моренових наносів.
Гора оточена давніми легендами, оповідями і пов'язана з історією становлення незалежності України. Це про гору Калитву йдеться в казці: «Прямо підеш - смерть знайдеш, направо підеш - коня втратиш, наліво підеш - одруженим будеш». Місце це називалося в літописах Половецьким валом, або курганом, на річці Угол (Оріль).
За переказами, гора Калитва зберігає в собі козацькі скарби. Перша згадана назва гори - Замок. Вона була захисним валом для запорізьких козаків. Місце, де був встановлений козацький прапор, називали «калитка». З цього часу люди стали називати гору Калитвою.
Тут знайшли останки доісторичних тварин, а років 5 тому недалеко від гори, на березі річки Оріль відкопали череп мамонта.
Саме тут історично починається так звана «стежка Трояня», тобто розходяться в різні боки, а потім сходяться три гілки (а точніше - відгалуження) Великого Шовкового шляху. І ведуть вони в «землю Трояню»: Приазов'я, Крим і Північний Кавказ. До наших днів камінь не зберігся, але гора стоїть цілісінький.
АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОВЕДЕННЯ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ «Ранжування життєвих цінностей»(Проєкт "Казки до чаю")
Узагальненні дані з проєкту "Казки до чаю", а саме груп дітей, які приняли участь у написанні казок.
З метою вивчення ефективності методики проведення майстер класів з складання казок для формування навичок командної роботи, було проведено соціологічне дослідження методом Фокус-група.
Мета соціологічного дослідження полягає у фіксації та виявленні за сукупністю показників зміни в визначенні індивідуальних пріоритетів життєвих цінностей учасників до майстер класу, та групового ранжування життєвих цінностей після майстер класу.
Завдання дослідження: − визначити пріоритет життєвих цінностей важливих для дітей ВПО; − визначити пріоритет життєвих цінностей важливих для дітей приймаючої ГРОМАДИ; − визначити пріоритет життєвих цінностей яким віддають перевагу всі учасники після обговорення та проведення майстер класу; − виявити як створення сюжету казки впливає на формування пріоритету життєвих цінностей всієї групи та на формування навичок командної роботи.
Об’єкт дослідження – діти 10-14 років, які проживають в Дніпропетровській області.
Предмет дослідження –думка дітей ВПО та дітей з приймаючої громади щодо вибору пріоритету життєвих цінностей до, та після проведення майстер класу з складання казок.