13 червня 2024

Скануй та слухай

 Приголомшливий технологічний трилер від автора "Коду да Вінчі" і "Ангелів і демонів"!

...В арктичних льодах виявлений об'єкт, походження якого пояснити неможливо. Кому вигідна ця інформація? Політикам? Вченим? Багатьом... І кожен готовий битися за свою версію до останнього... Виявляється, іноді найнебезпечніше - вчасно сказати правду...Майстер-клас "Дерево мрій"

   Сьогодні на ознайомчу екскурсію та майстер клас "Дерево мрій" завітали діти з Гімназії № 1. Вони виготовляли чарівне дерево, яке прикрасили різнокольоровим листям  з гофрованого паперу та декорували за власною фантазією.   Результатом стали  дивовижно-гарні творіння. 

За підтримки Громадської організації "Центр інноваційного розвитку "Персона".Онлайн пазл- мандрівка "Дніпропетровщина - край неповторний"

 Дніпропетровщина багата на природні пам'ятки, але є серед них одна, яка без сумніву заслуговує на особливу увагу. Це Сажівська балка, що розташована в селищі Старі Кодаки. Унікальна особливість Сажівської балки - це її шари, які утворюють рівномірні уступи. Ці уступи нагадують скибки торта або ступені, що ведуть вгору. Сажівська балка - це не лише дивовижна природна пам'ятка, але й місце з багатою історією.  


preview35pieceСажівська балка