15 травня 2023

"До здоров'я разом"

 Сім'я  - найголовніше в житті кожної людини. Саме в родині ми вчимося любові, відповідальності, турботі та поваги.

До Міжнародного дня сім'ї разом у співпраці з волонтерським центром по допомозі ВПО Павлоград «Жива» пройшли сімейні старти.Вернісаж малюнків "Ми щасливі разом"


  З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

  Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.
 До Дня сім’ї в бібліотеці пройшов вернісаж малюнків «Ми щасливі разом». Діти приготували різноманітні,яскраві малюнки.Відео-презентація "Родина - маленька держава"

 

    15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї – день наших з вами родин. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері  до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

    Сім’я – це джерело любові та поваги, щирості та тепла, це те підґрунтя, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Саме родина є тією маленькою, але такою міцною цеглинкою, з котрої розпочинається держава, її добробут, економічний і культурний поступ.

    Презентація підготовлена до свята « Міжнародний День сім `ї », спрямованого на виховання глибоких почуттів любові до батьків, свого роду, почуття пошани до їхньої праці, гордості за майстерність родичів, близьких; ознайомлення читачів з оберегами української родини. Розповідаємо про п’ять родинних саг, котрі допоможуть краще зрозуміти давню та сучасну історію України.


"Для вас, батьки" огляд веб-сайтів

Цитата дня