15 травня 2024

Майстер-клас "Чарівні візерунки"

   На майстер-клас "Чарівні візерунки" до Всесвітнього дня вишиванки завітали 3-А та  5-А класи Павлоградського міського ліцею. Учасники  робили аплікацію-оберіг в українському стилі з фоамірану, кольорового паперу та інших прикрас для декорації. Дівчата прикрашали свій оберіг-дівчинку, хлопчики прикрашали оберіг-парубка. Роботи вийшли дуже чарівними, цікавими та особистими. Дружна атмосфера, добрий настрій сприяли тому, що діти залишилися задоволеними у виготовлені аплікації.

За підтримки Громадської організації "Центр інноваційного розвитку "Персона".
Профорієнтаційна біржа «Ким бути?»

 Сьогодні була проведена профорієнтаційна біржа «Ким бути?» для 8-б класу гімназії №4.

У світі існує безліч професій. Як же зорієнтуватися серед цієї кількості? Як знайти серед тисяч ту єдину, яка стане справою всього життя? Саме ці питання обговорювали із старшокласниками. Для того, щоб уникнути помилок і розчарувань у виборі професії, розібрали золоту формулу «Хочу – Можу – Треба», працювали «Командним малювальником», створили колаж «Дерево Мрії». Вчилися працювати у команді за допомогою гри «Будівельник». Молодь з поставленим завданням впоралися на «відмінно». Дякуємо за співпрацю директору гімназії №4 Кравченко Ларисі Олексіївні, класному керівникові 8-а класу Скрипник Вікторії Василівні та бібліотекарю Свиридовій Надії Дмитрівні.

Обирати професію потрібно  не лише розумом, але й серцем – ось тоді точно не прогадаєте!

За підтримки Громадської організації "Центр інноваційного розвитку "Персона".Вічна класика

 Роман "Гордість і упередженість" став одним з найвідоміших творів Джейн Остін і шедевром світової класики. У ньому змальовано суспільство Великої Британії наприкінці 18-го століття, його моральні норми і стереотипи поведінки, а також незвичайно пристрасні стосунки між головними героями - Дарсі і Елізабет.