20 лютого 2023

Всесвітня тиха акція "Ангели пам'яті"

#Всесвітня_тиха_акція_"Ангели пам'яті".

Колектив та відвідувачі Всевікової бібліотеки сімейного читання № 2 "ДіМ" долучились до тихої акції зі вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті».
Ініціатори акції - відома українська співачка та громадська діячка Анжеліка Рудницька і "Територія А", які започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам'ять та віру в перемогу світла над темрявою. 
Де б ми не були - ми пам'ятаємо кожного хто віддав життя за Україну!


Година пам`яті "Це зорі твої, Україно!" (До Дня пам`яті Небесної сотні)

 Події Революції Гідності назавжди закарбувалися у свідомості кожного українця. Майдан – це не лише унікальне явище, а символ незламності духу українського народу, це – важливий процес самоорганізації та волевиявлення українського суспільства при вирішенні доленосних питань подальшого розвитку нашої країни, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи та справедливості. Небесна сотня – так назвали українців, які загинули в Києві на Майдані, за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Пропонуємо вашій увазі добірку книг про події 2013-2014 років – про Революцію Гідності та подвиги Героїв Небесної Сотні. Ці твори, які вийшли друком в українських видавництвах протягом 2014-2021 років, зовсім різні, але вони об’єднані однією ідеєю – вірою в становлення вільної, незалежної і єдиної України. Ці книжки не залишать читачів байдужими - вони важливі, цікаві, дуже актуальні. Адже вони цементують український вимір сучасної історії, європейське майбутнє України.


Мине ще чимало часу, поки ми сповна зможемо осягнути глибину і значення Майдану для розвитку України. Бо його ідеали, надії й рішення змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність. Процес не завершено, бо історія - штука не скороспішна. Історики ще напишуть нові наукові праці про ті події, митці - художні твори, учасники акцій протесту - документальні спогади. З кожною новою річницею подій тієї історичної зими ми будемо мати змогу осягнути більш повну картину того, що сталося.

Патріотичний майстер-клас «Серце України»

20 лютого пройшло засідання членів клубу «Берегиня». Цього дня майстрині шили патріотичні сердечка з флісу для наших воїнів.

За творчим процесом час пролетів непомітно. Засідання пройшло в теплій та дружній атмосфері.

#КлубБерегиня #ЖіночийКлубБерегиня #Майстерклас #Бібліотечний_волонтер_хаб_Добродія

Цитата дня

 

Інформ-сторінка "Тільки тим історія належить, хто за неї бореться, живе..."

В Україні 20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

До Дня вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні бібліотекарі підготували інформ-сторінку "Тільки тим історія належить, хто за неї бореться, живе..."
Небесна сотня автор: ВБСЧ № 2 "ДіМ"