18 квітня 2024

Скануй та слухай

 Христина Козловська - відома українська письменниця, яка має величезний досвід у творчості та має на своєму рахунку кілька популярних романів, що здобули визнання читачів. Книга "Відступники" від авторки Христини Козловської - це захоплюючий роман, що розкриває складні сторінки людської долі та вибору. Основна тема твору - внутрішній конфлікт головного героя, який опиняється перед непростими виборами та моральними дилемами."Відступники" - це книга, яка змушує читача задуматися над важливими життєвими виборами та долею людини у сучасному світі. Романтика, драма та непередбачувані повороти подій - ось те, що чекає на вас у цій захоплюючій книзі. 

 Слухання книг українською мовою є дуже важливим для культурного розвитку країни та збереження мовної спадщини. Це сприяє розширенню лексичного запасу, покращенню мовних навичок та популяризації української літератури.
Група психологічної підтримки

 Відбулося заняття групи психологічної підтримки. Присутні  навчалися вирішувати тяжкі життєві ситуації за допомогою метафоричних асоціативних карт. Робили фізичні вправи для емоційного розвантаження.


Голосні читання "Часу не вибираємо,час вибирає нас..."

Сьогодні відбулися голосні читання "Часу не вибираємо, час вибирає нас" до 85 річчя Ганни Світличної. До читання віршів долучились наші відвідувачі:  Родзіна Ганна "Часу не вибираємо, час вибирає нас.", Терещенко Наталя "Сади цвітуть", Бекеші Тамара "Від ясних зір. І тихих вод..." У своїх віршах поетеса показує нам всепереможну любов до життя, філософські роздуми над його сенсом, почуття відповідальності за моральну чистоту духовного світу-ось головні мотиви творчості поетеси, яка дарує читачам енергію своїх віршів.