10 квітня 2025

#хаб_цифрової_освіти

 Хаб цифрової освіти, продовжує свою роботу у напрямку надання послуг одержання та покращення знань цифрової грамотності. Користувачі  отримали консультацію: користування смартфоном та його налаштування, користування соціальними мережами та месенджерами. Вчилися формулювати запит, використовуючи ключові слова, які найбільш точно описують інформацію, яку шукали. Це вміння є цінним як для навчання та роботи, так і для повсякденного життя. Завітайте до нашої бібліотеки, де технології стають ближчими.

Працюємо у межах проєкту Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association «Здобуття цифрових навичок у бібліотеках - Хабах цифрової освіти».

 #SwedeninUA,#Українськабібліотечнаасоціація,#cyfra_library,#діяосвіта,#ШвеціяSverige,#UNDPinUkraineПРООНвУкраїні,




Скануй та слухай

 Презентуємо вашій увазі книгу Андрія Кокотюхи "Мисливці за привидами". Після подій першої частини пригоди мисливців за привидами не закінчуються! Головні герої знову опиняються в центрі містичних і небезпечних подій, де реальність переплітається з легендами, а звичайні, на перший погляд, місця приховують моторошні таємниці. Цього разу їм доведеться розслідувати ще загадковіший випадок, де примари минулого стають надто реальними. Чи зможуть вони розкрити таємницю, не ризикуючи власними життями? Які секрети ховаються у старовинних стінах? І головне — чи справді всі привиди такі небезпечні, як здається? Приготуйтесь до ще більш напруженого сюжету, несподіваних поворотів та нових відкриттів у другій частині захопливої містичної історії "Мисливці за привидами" від майстра українського детективу Андрія Кокотюхи.



Онлайн проєкт "Книжкова локація" "Крута фішка - цікава книжка у нашій бібліотеці"

Пропонуємо вашій увазі книгу «Мій дід танцював краще за всіх» — це серія оповідань, що складаються в єдину історію п’яти родин, діти з яких знайомляться в школі першого вересня в перший рік незалежності України та залишаються друзями на все життя. Від двадцятих років в Харкові і знищення театру Леся Курбаса через Голодомор, Другу світову, дев’яності й кілька хвиль еміграції до війни на Донбасі.

Ця книжка в першу чергу про прийняття минулого. Про те, як події та обставини впливають на нас незалежно від того, чи знаємо ми про них. Про тяглість і зв'язок поколінь, бажання любові та прийняття, самотність як наслідок або як причину. Про втрати – осмислені чи неосмислені, виправдані чи безглузді. Та, головне, про те, що навіть самотнім, відкинутим, поламаним теж можна вижити і жити, бо, попри все, завжди залишається можливість врешті стати щасливим.