18 грудня 2023

Цитата дня


 

Арт-читання "Поетична хуртовина"

 Арт-читання до Новорічних свят  "Поетична хуртовина" триває. Для підняття святкового зимового настрію вірш читає читачка бібліотеки Бекеші Тамара.Новорічна фотозона «Казкова зима»

 З кожним днем ​​все ближче і ближче найказковіші  і чарівні, яскраві і таємничі свята – Різдво та Новий рік ! Час, коли більшість із нас знову починають вірити в казку і в кожному з нас ніби прокидається маленька дитина. Нажаль свята пролітають як одна мить. Але спогади про них нам хотілося б зберегти якомога довше! І подвійно приємно, якщо цими спогадами можна поділитися з друзями! В нашій бібліотеці працює фотозона «Казкова зима», де кожен може поринути у зимову казку.            

Новий рік – чарівний час! Гарне фото – лише у нас! 

Будемо раді бачити всіх бажаючих!

Новинки літератури

 Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду. Дарунки книг у бібліотеку — це поклик душі, безкорислива щедрість та добра воля дарувальників. А надходження подарунків у бібліотеку — це показник вагомості бібліотеки, її місця в суспільному житті. Сьогодні була приємна несподіванка, бібліотека отримала чудові книги від Поліщук Наталії Юріївни (м. Київ).Щире спасибі  за безкорисливий дар. Дякуємо  за любов до книги і читання.

Скануй та читай