09 березня 2021

 

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка відділ соціокультурних проєктів презентував  виставку-вернісаж  «Нев’янучий пензель майстра»

  

 Книжкова експозиція представила  малярську спадщину Великого Кобзаря. Вона  знайомила користувачів  із художньою творчістю Тараса Григоровича, який зумів передати у  живописних творах свою палку любов до народу України і тривогу за її долю. 
Клуб "Таланти і прихильники"

7 березня, напередодні жіночого свята, ветерани клубу "Таланти і прихильники" зібралися на фольклорні посиденьки "Бабуся рідненька, ти моя квіточка..."

Клубівці уважно прослухали інформацію про історію свята 8 березня, яку надала бібліотекар  Дмитрук Олена, завзято брали участь у інтелектуальних вікторинах та конкурсах. Актори аматорської театральної студії "Позитив" представили сценку "Жінки у військкоматі".Жіночий клуб "Берегиня"

 Засідання «Дивне перетворення CD диска»

7 березня відбулось перше засідання жіночого клубу "Берегиня". Прогрес в нашу епоху просувається семимильними кроками. Ось і CD-диски недовго використовувалися в якості основного носія інформації. Тепер вже ми застосовуємо їх за прямим призначенням дуже рідко, або взагалі не використовуємо. Зате в якості основи для створення різноманітних виробів компакт-диски підходять дуже добре.

Цікавим і корисним виробом стане серветниця, зроблена своїми руками. Для цього нам потрібно: диски 3 штуки, лінійка, маркер, ніж канцелярський, клейовий пістолет.

  1. Беремо диск і креслимо маркером лінію по крайній кромці центральної частини. Так робимо і з другим диском.
  2. Відрізаємо по прокресленої лінії диск.
  3. На третьому диску проводимо 2 паралельні лінії по крайній кромці центральної частини диска.
  4. Диски від яких ми відрізали частину приклеюємо на смужки клейовим пістолетом на зазначені смужки 3-го диска.
  5. Оформлення за власним смаком. 
Ось що в нас вийшло!До свята Масляної

       Відзначання свята Масляної стає вже традиційним для нашої бібліотеки.

                                     Свято відбудеться 10 березня о 11 годині. 

                                        А зараз триває підготовка до цього гуляння

#цитатадня

#цитатадня