28 липня 2022


Працівники бібліотеки у співпраці з товариством Червоного Хреста України запропонували своїм маленьким друзям гарно провести час, беручі участь у розважально-ігровій програмі «Нумо, разом з нами!».

Сьогодні День державності України, тому розпочали ігрову програму з гри-вікторини «Я і Україна». Волонтери Червоного Хреста України провели майстер - клас «Прапори країн світу». Далі бібліотекарі на свіжому повітрі провели : естафету «Збери кулі», динамічну паузу «Щось не хочеться сидіти», рухавку «Веселий потяг» та багато іншого. Всі діти отримали масу задоволення та позитивні емоції, а також маленькі подарунки і солодощі.
 
«Нумо,разом з нами!»

 

  Працівники бібліотеки у співпраці з товариством Червоного Хреста України запропонували своїм маленьким друзям гарно провести час, беручі участь у розважально-ігровій програмі «Нумо, разом з нами!».

  Сьогодні День державності України, тому розпочали ігрову програму з гри-вікторини «Я і Україна». Волонтери Червоного Хреста України провели майстер - клас «Прапори країн світу». 

  В ній прийняли учать дітки різного віку. Малеча с задоволенням виконувала всі завдання, які запропонували їм працівники бібліотеки – бігала з м’ячем, стрибала і розважалась.

                         Всім дуже сподобалось і гарно провели час!!


 #ДеньУкраїнськоїДержавності

День Української Державності Сьогодні, 28 липня 2022 року, Україна вперше відзначає нове державне
свято — День Української Державності. Датою свята обрали 28 липня –
день вшанування пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Саме
за князювання Володимира християнство стало державною релігією
Київської Русі.
Цього року Україна святкує 1034-ту річницю хрещення Київської Русі.
Протягом дня триває інформаційний огляд біля тематичної виставки «День
української державності» для всіх відвідувачів бібліотеки.
                                                                    #скануйтачитай