10 липня 2024

Бібліостолик « Майстер паті в українській хаті »

 Батьківська хата — це родинне вогнище. Звідси ми мандруємо в широкий світ. Дідусеві казки, бабусині вишиванки ведуть кожну людину до рідної хати. Сьогодні за бібліостоликом  «Майстер паті в українській хаті»  разом з молоддю мандрували  українськими помешканнями.

Згадали про традиційне житло та побут українців, поділилися своїми   враженнями про домівки минулого. Учасники зустрічі складали прислівя про українську хату та за допомогою гри-конструктора «Будівельник» змайстрували макет житла майбутнього.

 За підтримки Громадської організації "Центр інноваційного розвитку "Персона".Вічна класика

 Бельгійський детектив Еркюль Пуаро мусить терміново виїхати зі Стамбула до Англії, але вільних місць у «Східному експресі» вже немає. Його виручає давній друг мсьє Бук, власник компанії, якій належить поїзд. Зранку за сніданком детектив помічає, що пасажири експреса — люди різних національностей, які випадково опинилися в одному вагоні. Американець Ретчетт, що видається Пуаро надто підозрілим, просить детектива стати його охоронцем. Але той відмовляється. Уночі Пуаро весь час будять різні звуки й стукіт, та потім настає тиша — через снігові замети поїзд зупинився десь у Югославії, пасажири напружені, а дивний містер Ретчетт лежить мертвий у своєму купе... Детектив Пуаро береться до розслідування.