09 лютого 2024

Майстер-клас "Піца-клас"

Відбувся творчий майстер -клас "Піца-клас" до Міжнародного дня піци для дітей з клубу "Лео". Учасники власноруч з кольорового паперу виготовили італійську страву. Трішки фантазії та терпіння й у руках кожної дитини з'явилася своя улюблена, оригінальна "піца ". Малеча  отримала позитивні емоції та проявила свої справжні кулінарні здібності.

За підтримки Громадської організації "Центр інноваційного розвитку "Персона".Онлайн пазли "Step by step" "Письменники, короновані словом"

 

Цикл-онлайн пазлів 

"Step by step"

до Регіональної компанії 

бібліотек Дніпропетровщини 

"Читаємо разом" 

"Письменники, короновані словом"


preview32pieceПисьменники, короновані словом

Онлайн проєкт мовний non - stop "Я говорю українською"

Я говорю українською автор: ВБСЧ № 2 "ДіМ"

Нові надходження

 Отримали сучасні книги! Ми щиро і безмежно вдячні організаторам проєкту "Мережевий бібліотечний шелтер" за книги, за внесок у формування фонду бібліотеки. Такі проєкти надихають, радують, як працівників бібліотеки так і читачів.#Мережевий_бібліотечний_шелтер за сприяння ініціативи #бібліотека_відновлення. Дякуємо! Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна. Книжковий список ми складали всією командою учасників Мережевого бібліотечного шелтера. Це втілені побажання читачів і бібліотекарів і враховані напрацювання у «Бібліотеці відновлення». 

Шановні читачі, хто має можливість і бажання, приходьте до бібліотеки, і читайте новенькі!!!!