14 лютого 2022

 День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. З цієї нагоди бібліотекарі підготували книжкову фотозону «Любов дарує крила» де зібрались найдивовижніші історії кохання.

        14 лютого було проведено онлайн-засідання патріотичного клубу «Спадкоємець» ЗШ№7. Темою засідання було «Толерантність: культурна норма або мислення нового століття». Клубівці підвищили свою обізнаність з питання толерантності, міжособистісного спілкування та співпраці, поглибили своє уявлення щодо поваги до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки. 


#клубСпадкоємець


                           «Книжкова світлиця»

Запрошуємо допитливу малечу на читання, завітайте до бібліотеки №2 і будемо читати книжки разом. Сьогодні читаємо Дара Корній "Пригоди Змія Багатоголового. Діти Сонцівни й молодильні яблука". Скелястий Світ Вічного Літа населяють мудрі змії та дракони, які подолали заздрість і живуть у гармонії та злагоді, кожен має своє призначення й шанує закон. Однак несподівано цей чарівний Світ спіткало лихо: у Райському саду захворіли жар-птиці й вертоград із молодильними яблуками занедужав. Про це дізнаються друзі — юні Мотузочка й трьохголовий змій, якого всі називають Халепником за бешкетний норов. І строката компанія рушає у світ людей, щоб дізнатися правду й завадити непоправній катастрофі.
Читачі не тільки зануряться у плетиво незвичайних пригод, а й навчаться цінувати дружбу й дослухатися до свого серця. І ще переконаються в істинності заповідей Скелястого Світу, особливо в тому, що любов і повага до матінки Землі — понад усе.


 


 Логічна гра "Літературні пазли" 

казка "Колобок"