20 травня 2024

Еко простір «Гарденотерапія»

 Гарденотерапія є одним із інноваційних методів  реабілітації людей похилого віку. Тому сьогодні в бібліотеці відбувся еко простір «Гарденотерапія». Під час зустрічі бібліотекарі поділилися  прикладами зі свого життя, демонструючи, як ретельно підібрані види рослин впливають  на стан  людей. Яку вони  можуть створити заспокійливу атмосферу, сприятливу для психічної, фізичної та емоційної реабілітації. Під час зустрічі учасники виготовили ароматичний мішечок із шовкової тканини, наповнений духмяними травами. Дана зустріч  не лише надала цінну інформацію, але й сприяла покращенню емоційного стану присутніх. 

Група емоційної підтримки

  Відбулося заняття групи емоційної підтримки. За допомогою сторітеллінгу та трансформаційного малювання працювали з почуттям образи.
Скануй та читай

 Вона вийшла заміж за багатого англійського аристократа Максиміліана де Вінтера. Але тінь його колишньої дружини нависла над її життям. Нова місіс де Вінтер намагається догодити чоловікові, стати справжньою аристократкою та бути не менш чудовою, ніж Ребекка — її попередниця, яку, здавалося, усі любили. Ходять чутки, що вона трагічно загинула: потонула, вийшовши на яхті в море вночі під час негоди. Усе змінить бал, адже місіс де Вінтер за порадою економки вдягне костюм, у який колись була вбрана й Ребекка. Ця фатальна помилка розкриє таємницю смерті колишньої дружини Максиміліана... І докорінно змінить життя її наступниці.