06 червня 2024

Група психологічної підтримки

 Відбулося заняття групи психологічної підтримки з психологом Бензерем А.С. Заняття було присвячено вивільненню негативних емоцій. 


Скануй та слухай

 Олександр Бовкун — сучасний український письменник, відомий своїми глибокими психологічними творами та філософськими роздумами. Його книги відзначаються майстерністю слова, багатогранністю персонажів та захоплюючими сюжетами. Олександр Бовкун народився в Києві, де здобув вищу освіту в галузі літератури та філософії. Його творчість відображає глибокі знання людської психології та любов до української культури.

"Ініціація" — захоплюючий твір від талановитого автора Олександра Бовкуна, що переносить читача у світ таємниць, пригод та особистісного зростання. Ця книга розкриває глибокі психологічні та духовні процеси, які відбуваються з головними героями під час їхніх випробувань і подолання внутрішніх бар'єрів. Головний герой книги проходить через складні випробування, які перевіряють його силу духу, волю та моральні принципи. На його шляху зустрічаються не тільки зовнішні вороги, але й внутрішні демони, з якими доводиться боротися. Книга "Ініціація" показує, що справжня сила полягає в усвідомленні власних помилок і здатності їх виправляти, в умінні вчитися на своєму досвіді та знаходити в собі ресурси для подолання труднощів.Ігротека "Грай -вигравай"

Сьогодні відбулася ігротека "Грай-вигравай". До нас завітали учні 3-б класу Павлоградського міського ліцею. Вони приймали участь у веселих, пізнавальних конкурсах:"Веселка","Сюрприз","Перешкода","Створи фігуру","Найди предмет". Всі залишилися задоволеними і щасливими.

За підтримки Громадської організації "Центр інноваційного розвитку "Персона".