21 березня 2023

Гра-подорож «Жаб’ячі посиденьки»

Сьогодні у бібліотеку завітали учні 2-А класу Павлоградського міського ліцею до Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання. На них чекала гра-подорож «Жаб’ячі посиденьки» та літературна гра «Віршограй». Дітям провели екскурсію відділами бібліотеки, презентували виставку книг «Сторінками казок» та майстер-клас «Весела жабка». Малеча з великим задоволенням створювала надзвичайно гарні аплікації, ділилася враженнями про свої улюблені казки та казкових героїв. Бібліотекарка відділу універсальних фондів для дітей ознайомила з біографією та творчістю письменниці Н.Забіли присвячену 120-річчю від дня народження. Зустріч завершилась рухливими іграми.
B-реклама "Читати - не перечитати"

Ми живемо зараз в світі нових технологій, коли все комп’ютеризовано й модернізовано. Наш мультимедійний світ — це Інтернет, телебачення. І книги стають для багатьох просто непотрібними. Але навчання без книг просто неможливе! Яким би гарним Інтернет не був, він не вправі замінити нам традиційне читання. До того ж, інформація, яка є в книгах, не завжди є й доступна в Інтернеті.

Сьогодні було проведено опитування дітей про улюблену книгу. Чим вона його(її) вразила? Які герої зустрілися? Чи запропонували б вони цю книгу іншим дітям? Дітки охоче розповідали про прочитану книгу, ділилися своїми враженнями.
Дивись. Читай. Слухай

Українська класика в три кроки автор: ВБСЧ № 2 "ДіМ"