25 квітня 2024

Скануй та слухай

 Іван Липа - це письменник з великим досвідом, який у своїх творах поєднує глибоке розуміння людської природи з захоплюючими пригодами. Він завжди створює живі, автентичні образи, що здатні пристрасно захоплювати читачів."Прохожалий" - це книга, що зачаровує своєю глибиною та мудрістю, переносить читача в захопливий світ подорожей та відкриттів. Головний герой, Петро, є талановитим мандрівником, який долає не лише географічні кордони, а й власні межі."Прохожалий" - це подорож у світ власних мрій та відкриття, де кожна сторінка заповнена емоціями та враженнями. 

Слухання книг українською мовою - це не лише розвага, але й спосіб збагачення своєї мови, культури та ідентичності. Це важливо для збереження та розвитку української літературної спадщини.Майстер клас "Традиції Великодня. Готуємось усі"

 На майстер клас "Традиції Великодня. Готуємось усі" завітали літні люди та ВПО, які перебувають на території громади. Захід проводився в рамках проєкту "Консорціум Реагування: Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню в Україні(2023-2024)", який реалізується Благодійним фондом "Право на захист" в межах Дніпропетровської області. На майстер класі виготовляли "Великодні свічки з вощини" та "Пасхальну підставку для яєць". Захід пройшов у теплій та затишній атмосфері. Запах воску, кропітка робота – все це створило атмосферу затишку та налаштувало на святковий лад.

Екологічний екскурс "Цікаві факти про Чорнобиль"

   Сьогодні бібліотекарі підготували для читачів екологічний екскурс "Цікаві факти про Чорнобиль". Можливість зануритися з головою в моторошний епізод історії, побачити, як природа поглинає безлюдні вулиці і будинки щороку приваблює до Чорнобиля тисячі туристів. Місто-привид Прип’ять, місто-музей Чорнобиль, ЧАЕС, Рудий ліс сьогодні перетворилися в унікальні експонати. Ознайомившись, діти були вражені цікавими фактами.


Екологічна інформ- година "Чорнобиль-наша пам'ять, наш біль"

  Відбулася екологічна інформ- година "Чорнобиль-наша пам'ять, наш біль" до дня  катастрофи світового масштабу на Чорнобильській АЕС. Згадали імена учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, які ціною свого життя і здоров'я рятували весь світ. Презентована виставка-пам'ять "Чорнобиль-наша пам'ять, наш біль".

 Пропонуємо  вашій увазі  підбірку книг, які вас перенесуть в події того часу: Вірина Лідія "Тієї вогняної ночі", Камиш Маркіян "Прогулянка в зону", Даєн Леонід "Чорнобиль -трава гірка", Щербак Юрій "Чорнобиль".