21 лютого 2023

Бібліокомікси

21 лютого, мільйони людей у всьому світі відзначають День рідної мови. Це свято є нагодою вшанувати мовні та культурні традиції, які передаються з покоління в покоління.

Мовний колаж "Магія рідного слова"

Міжнародний День рідної мови – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку. Тож сьогодні до нас завітала сім'я Радченко, яка із задоволенням приняла участь в заході "Магія рідного слова". Матуся з дітьми склали гасло сьогоднішнього свята. Традиції спільного проведення часу батьків та дітей позитивно вплинули на всю родину .

Дивись. Читай. Слухай.

Українська класика в три кроки автор: ВБСЧ № 2 "ДіМ"

21 лютого - День рідної мови

День рідної мови це всесвітнє свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю. Мова — це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. З нагоди свята Вашій увазі представляємо проекти Всевікової бібліотеки сімейного читання № 2 "ДіМ", які направлені на популяризацію та вивчення української мови.