18 січня 2023

Патріотична подорож « Ось вона яка, Батьківщина – щедра, люба, гарна єдина!»

Сьогодні ми знов на гостинах у вихованців ЦСПД «Моя родина». Цього разу дітки прийняли участь у патріотичної подорожі, присвяченої Дню Соборності України. Діти зробили чотири кроки для усвідомлення себе справжніми українцями Перший крок: вікторина-гра з коментарем «Моя країна – Україна!»; Другий крок: Загадки - відгадки «Символи моєї землі»; Третий крок: Гра «Кипи, кипи борщику, у нашому горщику» Четвертий: «У лабіринті прислів’їв та приказок про рідну землю» А наприкінці діти зробили «Ланцюжок єдності» Подорож допомогла не лише краще пізнати історію нашої держави, а й усвідомити себе справжніми патріотами своїй Батьківщини.

Розважальний калейдоскоп« Наш веселий сніговик, сумувати він не звик!»

18 січня Всесвітній День Сніговика!

Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг. Ось і наші маленькі відвідувачі бібліотеки поринули в святкову атмосферу та разом із бібліотекарем здійснили пізнавальну мандрівку. У програмі: загадки, веселі віршики, ігри та купа цікавого!

Сніговик – це своєрідний символ Нового Року. Однак, останнім часом він все рідше прикрашає центральні парки і вулиці міст через відсутність інвентарю – снігу. По-іншому, на жаль, зробити його неможливо. Але варто лише докласти трішки зусиль і створити водночас кумедного та милого героя своїми руками. Саме так зробили діти, принявші участь у створенні паперового «Веселого сніговичка». Озброївшись гарним настроєм та завзяттям, усі взялися до творчості.

«…А оце – сніговик, в цілім світі мандрівник

В капелюх його вберем, буде в нас він казкарем!»
Намистинки рідної мови