05 грудня 2022

5 грудня - Всесвітній день волонтерів

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. В Україні та у світі цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога. Від початку вторгнення в нашу країну загарбників багато бібліотек стали волонтерськими центрами, наша бібліотека  також не залишилася осторонь цього руху. В бібліотеці працює пункт збору матеріалів для окопних свічок та гуманітарної допомоги для ЗСУ. Бібліотекарі неодноразово долучалися самі та мотивували користувачів до волонтерської діяльності задля прискорення нашої Перемоги. Бібліотекар Няніна Наталя Павлівна з початку війни створює гачком сувеніри-обереги для захисників у вигляді синьо-жовтих сердець, які дарує військовим. Крім того, бібліотечні фахівці всіляко допомагають вимушеним переселенцям, організовують різноманітні заходи з метою покращення емоційного стану та подолання стресу, надають інформаційну допомогу.

Щиро дякуємо всім людям з широкою душею, повною доброти і чуйності! Діяльність волонтера гідна і безкорислива. Спасибі і низький уклін за вашу діяльність та постійне бажання допомогти!

"Світ ловив мене, але не спіймав" до 300-річчя Григорія Сковороди

3 грудня виповнилося 300 років з дня народження Г.С. Сковороди. Він не залишив по собі філософської школи, але його учнями є всі ми, українці. Адже він був першою усвідомлено вільною людиною на цій землі.  А якби Сковорода жив зараз, то він міг би бути сучасним блогером, приватним репетитором та коучем-фрілансером. Пропонуємо подивитися на постать Григорія Сковороди з точки зору сучасника:

Сковорода автор: ВБСЧ № 2 "ДіМ"

Цитата дня


#цитатадня