07 лютого 2023

7 лютого 2023 року - День безпечного Інтернету

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори, й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн. Вашій увазі пропонуємо "Золоті 10" правил, які допоможуть безпечно працювати в Інтернеті.

Первинна, безпечна та економічно ефективна психосоціальна підтримка постраждалого від війни населення України

У бібліотеці №2 проведенні груп підтримки для мешканців селища «40 років Жовтня», що сприяє активізації внутрішніх ресурсів, підвищенню самооцінки учасників, розвитку комунікативних компетенцій. Модератор - Яригіна Юлія. 

Групи проводяться в рамках проєкту «Первинна, безпечна та економічно ефективна психосоціальна підтримка постраждалого від війни населення України» реалізується Центром громадянських ініціатив «Суспільний вимір» у межах проєкту «Спроможні та сильні», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Інтегративна терапія спільнот (ІТС). Що це таке? Це групова форма терапії, яка допомагає людям повернути віру в себе, підсилити власні сильні сторони, ресурси та віднайти опору, джерело сили. Це  структурована форма роботи, яка створює простір, де можна: ділитися  тим, що тривожить і не дає спати; обмінюватися досвідом; шукати рішення шляхом власних усвідомлень; приємно проводити час за чаюванням.  А в наш складний воєнний час це так важливо - триматися разом і допомагати один одному.


Скануй та слухай

 

Скануй та читай. Короновані словом


#Письменникикоронованісловом-2023