22 листопада 2018

Година пам'яті

22 листопада на годину пам'яті "Полинь травою на душі гірчить печаль" (до 85 -річчя Голодомору) були запрошені студенти ЗДПЛ. Бібліотекар Дмитрук Олена розповіла про трагічні події Голодомору 1932-33 рр. в Україні. Молодь переглянула відео-фільм "Голодомор на Павлоградщині" та запалили свічку пам'яті жертвам масового голоду.
 

Виставка-роздум

21 листопада День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). До цієї події була оформлена виставка-роздум "Вільні творять майбутнє!", яка викликала жвавий інтерес у студентів ЗДПЛ.




Мовний квест   «Подорож до країни Мовограй»
  21 листопада 2018 року  учні ЗОШ № 8, 5- б класу прийняли  участь у мовному квесті  «Подорож до країни Мовограй».  
Команди «Мовознавці»та «Мовники»  мандрували  різними  зупинками, пізнаючи рідну мову: «Загадкова», «Звукова», «Мовні несподіванки», розв’язали кроссворд «Мовник».  З задоволенням учасники квесту  виправляли помилки  у «Вірки Сердючки», яка зробила вояж до базару та у лікарню.  Присутні пригадували прислів'я та приказки, підготували калейдоскоп висловлювань про мову.
   Перемогу  одержала команда «Мовознавців». Діти також ознайомилися з книжковою виставкою «Квітни мово, зірницями слова».