26 грудня 2022

Майстер-клас "У творчих руках народжується диво". Засідання клубу "Берегиня"

     Майстер клас по виготовленню сувенірної ляльки попіка. Лялька-попік - не тільки прикрашаює інтер 'єр, але і є оберегом, що приносить удачу.

    Цей сувенір дарують зі словами: "Щоб удача завжди поверталася до тебе обличчям!". Ляльки-попики можуть бути використані як ворожки: якщо вона висить до вас обличчям, то день пройде вдало, відповідно, якщо вона повернулася попою, чекайте неприємностей.

    Майстрині з цікавістю підійшли до створення ляльки в новій техніці.  

    Всі працювали дружно і весело, тому створені ляльки вийшли чудовими.


Бібліотечні розваги "Зимове свято називай,сніжки лови не пропускай!"

Зимові свята – улюблена пора школярів та багатьох людей. Може не всі люблять зиму, але точно майже кожен житель нашої країни та світу полюбляє зимові свята.Тому сьогодні в нашій бібліотеці відбулися  святкові розваги "Зимове свято називай,сніжки лови не пропускай!"Дітки мали можливість пограти в гру з сніжками і влучити в сніговика, називаючи зимові свята,які вони знають.Також діти проявили свої таланти і фантазію на майстер-класі, на якому зробили зайчика, як символ цього року.

 Тож зимові свята — це особливий період року, який наповнює нас радістю, теплом і вічними світлими поглядами. Веселих свят, любі!

Цитата дня

 

#цитатадня