26 квітня 2021

Он-лайн жива книга "Авеню сучасних професій"


 Професії, які потрібні нашому місту,  завжди будуть сучасними. Павлоград-шахтарське місто, тому і найпопулярніша професія нашого міста-шахтар. Сьогодні до нашої бібліотеки завітала "жива книга", людина, яка віддала шахтарській професії 30 років, відомий громадський діяч Павлограда Іваніченко І. І.  

Чорнобиль

Чорнобиль – ми пам’ятаємо цю дату
І застигає в жилах кров.

      Cкільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців, ця трагедія навіки оселилась у людських серцях. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Чорнобильська трагедія жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома.

    Врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.


                      Єлизавета Головей читає вірш В. Харченко "Чорнобиль"

 

 

Від тих тривожних днів, тієї сумної реальності чорнобильського лиха минуло вже тридцять пять років.     Чорнобиль - це трагедія, подвиг, попередження - останнє попередження людству. Для того, щоб Чорнобиль з його трагедією дійсно назавжди залишився б у минулому, є один - єдиний вихід: пам'ятати про нього.

    Сьогодні в бібліотеці  відбувся відео-перегляд «Мільйони голосів злетіли димом в небо…» присвячений цій даті.